Aktualności

Jeśli chcesz sprawdzić swój angielski (dodatkowo w wersji afrykańskiej), zapraszamy do wysłucjania naszego współbrata - o. Andrew Cantona CMF z Abidżanu.
CZYTAJ


W pierwszej odsłonie "Ewangelii na krańcach świata" o. Adam Bartyzoł zaprasza na pustynię...
CZYTAJ


Weź udział w niezapomnianej przygodzie! Już podczas tegorocznego Wielkiego Postu zapraszamy Cię na całkowicie niezwykłe rekolekcje. Każdej niedzieli będziesz mógł przenieść się do innego zakątku naszego globu. Wszystko to dzięki naszym współbraciom, którzy właśnie tam, na krańcach świata, na co dzień głoszą Dobrą Nowinę o Chrystusie.
CZYTAJ


Poniżej prezentujemy kalendarz wydarzeń dla młodzieży na rok 2018. Zapraszamy!
CZYTAJ


Zapraszamy pierwszą część Rekolekcji Afrykańskich: "Afrykańska mentalność", które odbędą się w dniach 16-18 lutego  w Twardogórze Sycowskiej (Oratorium św. Dominika Savio, plac Piastów 1).
CZYTAJ


Już od 2 do 4 lutego w naszym domu w Kudowie Zdroju przu ul. Lubelskiej 3 odbędą się zimowe  rekolekcje powołaniowe.  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką życia zakonnego w naszym Zgromadzeniu .
CZYTAJ


Już niebawem, 1 grudnia zapraszamy Was na adwentowe dni supienia, które odbębą się w naszym Seminarium Misyjnym przy ul. Wieniawskiego 38 we Wrocławiu
CZYTAJ


Już od 3 do 5 listopada zapraszamy pierwszą część nowego cyklu Rekolekcji Afrykańskich.
CZYTAJ


W dniach 21-22 października br czekamy na Was we Wrocławiu, gdzie świętować będziemy narodziny dla nieba św. o. Klareta
CZYTAJ


W dziale "Misje" pojawiły się kolejne baśnie i legendy afrykańskie. Zapraszamy do lektury.
CZYTAJ


W dniach od 16 do 18 czerwcza zapraszamy jak co roku na Klaretyńskie Dni Młodych.
CZYTAJ


Wszystkich uczniów klas średnich i studentów uczelni wyższych, zainteresowanych tematem życia misjonarskiego, zapraszamy na  rekolekcje powołaniowe,  które odbędą się w dniach od 26 do 29 czerwca w naszym domu formacyjnym w Paczynie koło Gliwic, przy ul. Wiejskiej 67.
CZYTAJ

1 2 3 4 5 6