Aktualności
23.12.2018
Kolejne odcinki

Widziałeś już najnowsze odcinki "Ewangelii na patelni" o. Marcina Kowalewskiego? Do obejrzenia na YouToubie i u nas w dziale media>filmy. Zapraszamy.
CZYTAJ


W dniach 19 - 21 października zapraszamy Was do Krzydliny Małej k. Wrocławia, gdzie po raz kolejny świętować będziemy Uroczystość św. ojca Klareta. Temat tegorocznego spotkania to "Jedność". Poniżej znajdziecie garść najważniejszych informacji, plakat wydarzenia i zaproszenie braci kleryków:). Czekamy na Was w Krzydlinie, do zobaczenia!  
CZYTAJ


Jeśli marzy  Ci się prawdziwie męska przygoda, rzuć wszystko i jedź z nami w Bieszczady. Z apraszamy na obóz wędrowny, który o dbędzie się między 5 a 10 lipca 2018 r . Wyruszamy z Wrocławia 5 lipca o godz. 8:43 (pociąg do Krakowa, później autobus). Można również dojechać na własną rękę - w ówczas spotykamy się wieczorem na campingu "Bieszczady Tramp" w miejscowości Cisna. W programie najważniejsze szczyty i połoniny Bieszczad. Kończymy 10 lipca w mie j scowości Wołosate.  
CZYTAJ


Nowy cykl filmów o. Marcina Kowalewskiego CMF. Tym razem to cykl kulinarny.
CZYTAJ


W dniach 1-3 czerwca 2018 roku w Krzydlinie Małej koło Wrocławia odbędą się Klaretyńskie Dni Młodych. Wydarzenie to ma już swoją tradycję, ale jeszcze nigdy nie miało takiej skali! N aprawdę będzie się działo...
CZYTAJ


To już ostatnia odsłona "Ewangelii na krańcach świata".
CZYTAJ


I znowu jesteśmy na Syberii. Tym razem o. Marcin Dragan CMF zaprasza do Irkucka.
CZYTAJ


Dzisiaj o. Dariusz Białek CMF zaprasza do Rosji na daleką Syberię do Krasnojarska.
CZYTAJ


Tym razem o. Antonii Piskorek CMF zaprasza do Frankfurtu nad Menem - jednej z najważniejszych metropolii finansowych świata.
CZYTAJ


To już trzecia odsłona "Ewangelii na krańcach świata", tym razem o. Zbigniew Łaś CMF zaprasza na naszą najmłodszą misję w Burkina Faso.
CZYTAJ

1 2 3 4 5 6