Aktualności

W dniach 19 - 21 października zapraszamy Was do Krzydliny Małej k. Wrocławia, gdzie po raz kolejny świętować będziemy Uroczystość św. ojca Klareta. Temat tegorocznego spotkania to "Jedność". Poniżej znajdziecie garść najważniejszych informacji, plakat wydarzenia i zaproszenie braci kleryków:). Czekamy na Was w Krzydlinie, do zobaczenia!  
CZYTAJ


Jeśli marzy  Ci się prawdziwie męska przygoda, rzuć wszystko i jedź z nami w Bieszczady. Z apraszamy na obóz wędrowny, który o dbędzie się między 5 a 10 lipca 2018 r . Wyruszamy z Wrocławia 5 lipca o godz. 8:43 (pociąg do Krakowa, później autobus). Można również dojechać na własną rękę - w ówczas spotykamy się wieczorem na campingu "Bieszczady Tramp" w miejscowości Cisna. W programie najważniejsze szczyty i połoniny Bieszczad. Kończymy 10 lipca w mie j scowości Wołosate.  
CZYTAJ


Nowy cykl filmów o. Marcina Kowalewskiego CMF. Tym razem to cykl kulinarny.
CZYTAJ


W dniach 1-3 czerwca 2018 roku w Krzydlinie Małej koło Wrocławia odbędą się Klaretyńskie Dni Młodych. Wydarzenie to ma już swoją tradycję, ale jeszcze nigdy nie miało takiej skali! N aprawdę będzie się działo...
CZYTAJ


To już ostatnia odsłona "Ewangelii na krańcach świata".
CZYTAJ

1 2 3 4 5